Ayazağa Sarıyer Otobüs Saatleri - Eynesil Haberleri | Eynesil Haberleri
Eynesil Haberleri
Eynesil Haberleri
28 Mayıs Pazar
Eynesil Haberleri Facebook
Eynesil Haberleri Twitter
 • Ayazağa Sarıyer Otobüs Saatleri

  Ayazağa Sarıyer Otobüs Saatleri Hepimizin bildiği gibi Ayazağa Şişli’den alınıp Sarıyer’e bağlanacak. Ancak Ayazağa 1 Ocak gününe kadar Şişli‘ye bağlı kalmak zorunda. 2014 yılından...
  Bu Haber 21 Eylül 2013 00:23 Yayınlandı

  Hepimizin bildiği gibi Ayazağa Şişli’den alınıp Sarıyer’e bağlanacak. Ancak Ayazağa 1 Ocak gününe kadar Şişli‘ye bağlı kalmak zorunda. 2014 yılından itibaren bütün kamusal işlemler Sarıyer üzerinden yapılacak. Hala Ayazağa içerisinde Şişli Belediye’sinin arabaları görev yapıyor. Gerek zabıta gerekse çöp toplama araçları sürekli çalışıyor. Ve herkesin adresinin sonunda Ayazağa / ŞİŞLİ geçiyor. Ancak bazı şeyler yavaş yavaş değişmeye başlıyor.

  Son günlerde ise sabahın erken saatlerinde Ayazağa‘dan Sarıyer‘e giden otobüsleri görmekteyiz. Ancak kimse bu otobüslerin saat kaçta kalktığını bilmiyor. Google’da aratma yapıldığında, bu otobüslerin sefer saatleri hakkında herhangi bir bilgilendirme yapılmamış durumda.

  Tam olarak doğrumu bilmiyorum ama bugün otobüste, şoförün kızdığı bir adama söylediği şu cümlelerden Sarıyer’e kalkacak olan otobüslerin saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  “Kardeşim her gün soruyorsun adamı sinir etmeyin. Ben daha dün demedim mi sana Sarıyer’e 07.20, 08.20 ve 09.40 ta otobüs var diye. Yarında öyle kalkar. Nasıl adamlarsınız ya. Ben 41E şoförüyüm ama biliyorum. Git araştır öğren. Töbe estağfurullah.”

  Bu cümleden Ayazağa Sarıyer otobüs saatlerini kısmen öğrenmiş bulunuyoruz. Ama henüz bir kesinlik yok.  Ayazağa Sarıyer Otobüs Saatleri Yazısına 2 Yorum Yapıldı

  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


  © Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... EYNESİLLİLER
  Google+